Ωρομίσθιος Καταγραφέας (3)

Περιγραφή Θέσης

Το Συμβούλιο Υδατοπρομήθειας Λευκωσίας δέχεται αιτήσεις για πλήρωση τριών (3) θέσεων Ωρομίσθιου Καταγραφέα.

Εγκεκριμένη Ωρομίσθια Μισθοδοτική Κλίμακα: Ε5

Αρχικό Ωρομίσθιο κλίμακας Ε5: €7,473

Νοείται ότι, για περίοδο 24 μηνών, ο μισθός μειώνεται κατά 10% με βάση την Εγκύκλιο του Υπουργείου Οικονομικών με αρ. 1691, ημερομηνίας 30.01.2012.

Καθήκοντα & Ευθύνες

Απαιτούμενα Προσόντα

Σημείωση:

Αίτηση Θέσης Εργασίας

  • Οι αιτήσεις πρέπει να υποβληθούν μέσω του Έντυπου (ΣΥΛ 26) του Συμβουλίου Υδατοπρομήθειας Λευκωσίας και να παραδοθούν στα Γραφεία του Συμβουλίου (Λεωφ. Αθαλάσσας 84, Στρόβολος) ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μέχρι την Παρασκευή 16/6/2023 και ώρα 12.00μμ.
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προμηθευτούν το Έντυπο (ΣΥΛ 26) της αίτησης, το Σχέδιο Υπηρεσίας (καθήκοντα – ευθύνες της θέσης) από τα Γραφεία του ΣΥΛ (Αθαλάσσης 84, Στρόβολος) ή και στην ιστοσελίδα του Συμβουλίου (www.wbn.org.cy).
  • Σημειώνεται ότι οι αιτήσεις, οι οποίες δεν θα είναι δεόντως συμπληρωμένες και δεν θα συνοδεύονται από όλα τα απαιτούμενα πιστοποιητικά θα απορριφθούν και δεν θα ληφθούν υπόψη. Οι υποψήφιοι, οι οποίοι πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα θα κληθούν σε προφορική συνέντευξη σε μεταγενέστερο χρόνο.
VK